Styczeń 19, 2016

O NAS

Akademia Kartingowa Seba Racing Team – od 2016 roku ruszamy z profesjonalną Akademią. Jest to nowatorska inicjatywa, której zadaniem jest doskonalenie umiejętności jazdy, poznawanie zasad panujących na torze oraz poprawa koncentracji, koordynacji i refleksu wśród podopiecznych. Zajęcia są adresowane głównie do osób młodych. Zarówno tych, którzy pragną w przyszłości sprostać profesjonalnej karierze, jak i  tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie sportów motorowych. Osobami biorącymi udział w zajęciach mogą być również kierowcy, którzy jeżdżą od czasu do czasu na torze gokartowym Racing Kart i chcą poprawiać swoje osiągnięcia.

Obecnie zajęcia prowadzi założyciel szkółki, Sebastian Piwowarski i manager toru Racing Kart, Dawid Figwer. Są to osoby z ogromnym doświadczeniem zarówno kartingowym, jak i trenerskim, czego głównym dowodem są znakomite wyniki podopiecznych Akademii, osiągane na torach kartingowych w całym kraju.

Podopieczni naszej Akademii zdobywają najwyższe miejsca, w każdych zawodach dla juniorów w Krakowie oraz w specjalnie organizowanych turniejach dla szkółek kartingowych. Dzięki tym osiągnięciom, poziom grupy prowadzonej przez Seba Racing Team określany jest jako najwyższy w Polsce, jeżeli chodzi o sekcje szkółek kartingowych na torach halowych.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z osobami odpowiedzialnymi za Akademię:

Sebastian Piwowarski
Tel: 501-813-217
E-mail: sebo-25@o2.pl

Dawid Figwer
Tel: 600-266-104
E-mail: biuro@racingkart.pl

Biuro
E-mail: akademiakartingowa@gmail.com