Styczeń 4, 2019

ZAJĘCIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Zapraszamy na zajęcia dla początkujących, których głównym celem jest doskonalenie umiejętności jazdy, poznawanie zasad panujących na torze oraz poprawa koncentracji, koordynacji i refleksu wśród podopiecznych. Zajęcia adresowane są głównie do osób młodych. Zarówno tych, którzy pragną w przyszłości sprostać profesjonalnej karierze, jak i  tych, którzy chcą postawić pierwsze kroki w świecie sportów motorowych. 

ZAJĘCIA GRUPOWE –  Ogromnym plusem takich zajęć jest możliwość integracji wszystkich podopiecznych Akademii i możliwość wspólnej, sportowej rywalizacji. Trening grupowy daje również możliwość nie tylko poprawy jazdy ale również zdobywania doświadczenia wyścigowego, które jest niezwykle istotne w tym sporcie.

Aby dołączyć do jednej z grup, należy umówić się na lekcję indywidualną. Po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, nasi trenerzy przydzielają zawodników do odpowiedniej grupy pod względem: wieku i zaawansowania.

ZAJĘCIA GRUPOWE: 500zł/miesiąc(125zł/trening):
Czas trening: 120 minut
Zajęcia grupowe obejmują:

– grupa maksymalnie 10 osób 

– zajęcia raz w tygodniu o stałej porze

– zajęcia teoretyczne

– zajęcia praktyczne na torze

– zajęcia z koordynacji, koncentracji i refleksu 

– cykliczne testy poprawy umiejętności

– rywalizacja w zawodach kartingowych

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE – w trakcie zajęć indywidualnych możemy bezpośrednio poprawić każdy element u danego zawodnika. Zajęcia te pozwalają nam skupić się wyłącznie na danej osobie i szybkiej analizie popełnianych błędów jak rownież oceny poprawy umiejętności. Indywidualne testy sprawnościowe przyspieszają rozwój zawodników.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE: 150zł/trening:
Czas trening: około 90 minut
Zajęcia indywidualne obejmują:

– zajęcia spersonalizowane(max 3 osoby) 

– termin dostosowany do zawodnika

– zajęcia teoretyczne

– zajęcia praktyczne na torze

– zajęcia z koordynacji, koncentracji i refleksu 

– regularne testy poprawy umiejętności

– rywalizacja w zawodach kartingowych